На вулиці Голубовича зведуть житловий будинок із вбудованими паркінгами

Нова будівля матиме 6 поверхів, її висота - 22-25 метрів.  

Погоджено будівництво ще одного багатоквартирного житлового будинку. Нова будівля з’явиться на вулиці С. Голубовича, 34.

Сьогодні, 25 січня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Преміум-Буд» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими паркінгами та закладами громадського обслуговування зі знесенням існуючих будинків та споруд на вул. С. Голубовича, 34.

Водночас члени виконкому зауважили, що житловий будинок може “прилягати” до сусіднього на вул. Марка Вовчка, 19. “Маємо розроблений проект покращення цього будинку на вулиці Марка Вовчка. Ми отримали дозвіл на підготовчі роботи з покращення технічного стану будинку, врахували всі обмеження, зменшили розмір нашої забудови, внесли всі корективи і вважаємо, що ця забудова має право бути”, – зазначив представник забудовника.

Нова будівля матиме 6 поверхів, її висота – 22-25 метрів.

Підприємство, за даними Youcontrol, займається в основному купівлею і продажем нерухомості. Водночас їх діяльність поширюється й на будівництво житлових і нежитлових будівель, розбір і знесення будівель, оренду та управління власною або орендованою нерухомістю, розробку будівельних проектів. Статутний капітал – 7,5 млн грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини