На вулиці Патона збудують новий спортивний майданчик

Очікувана вартість будівництва складає 668 тис. гривень.

Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради шукає підрядника для будівництва спортивного майданчика за адресою вул. Є. Патона, 13,15,17.

Відповідний тендер розміщено на майданчику державних закупівель Prozorro.

Очікувана вартість будівництва складає 668 тисяч гривень. Перед початком робіт демонтують сходи, які є на цій території, та огорожі. Планують встановити футбольні ворота з баскетбольним щитом та волейбольні стійки.

Окрім того, облаштують газони та встановлять світильники з світлодіодними лампами. Завершити будівництво стадіону планують до кінця 2020 року.

Зазначимо, що ця закупівля є допороговою. Тендерні пропозиції прийматимуть до 2 травня, а сам аукціон відбудеться наступного дня.

Нагадаємо, що раніше повідомляли, в Україні за три роки відновлено та збудовано 2 650 об’єктів спортивної інфраструктури.

За його словаи, три роки тому кількість спортивних споруд складала 94 тисячі: у 2017 році – 95 880; у 2018 році – 96 678 споруд. За три роки збудовано та відновлено 2 650 об’єктів.

За три роки лише через ДФРР було виділено понад 1 млрд грн на будівництво та реконструкцію спортивних об’єктів в регіонах. «Так, у 2016 році на 100 млн грн претендували 32 проекти. В 2017 році на 374 млн подавалося 100 проектів. А протягом 2018 року Мінмолодьспорту погоджено 137 місцевих проектів, що претендували на 600 млн грн державної підтримки та можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР. Якщо враховувати кошти, що були виділені органами місцевого самоврядування через механізми співфінансування спортивних споруд, то загальна сума інвестицій може наближатися до 2 млрд грн», – підкреслив Ігор Жданов, міністр молоді та спорту.

Довідка

Допорогові закупівлі – закупівлі, загальна запланована сума яких складає менше ніж 200 тисяч гривень для товарів та послуг та 1,5 мільйони гривень для робіт. Слід зауважити, що Законом “Про Публічні закупівлі” вони не регулюються, на них поширюється лише стаття 5 даного Закону, яка визначає основні принципи здійснення закупівель через добросовісна конкуренцію, відкритість, максимальну економію та неупередженість.
категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі