На вулиці Раппапорта у Львові Medicover відкриє приватну клініку

Виконком ЛМР погодив реконструкцію будівель на Раппопорта, 6 під приватний медичний центр.

Виконком ЛМР погодив реконструкцію будівель на Раппопорта, 6 під приватний медичний центр.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 18 жовтня.

ТзОВ “Лемберг медікал центр” проведе реконструкцію існуючої будівлі за рахунок прибудови, надбудови та пристосування під приватну лікарню на вул. Я. Раппапорта, 6. Згідно із поданої візуалізації видно, що в будівлі буде розташована приватна клініка Medicover. Представник забудовника додав, що тут розташують приватний пологовий.

Під час засідання Анатолій Забарило, секретар Львівської міської ради зауважив, що там є аварійна стіна, і було б добре, аби її ремонтом зайнявся забудовник, а не місто. На що представник забудовника зазначив, що вони готові взяти на себе усі витрати щодо ремонту цієї стіни.

Зауважимо, що висота будівель не має перевищувати 18 м, що становить приблизно 6 поверхів, а відсоток забудови – 52%.

За інформацією YouControl ТзОВ «Лемберг медікал Центр» існує 10 місяців, вони займаються наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Розмір статутного капіталу складає 2 мільйони гривень, податкового боргу підприємство немає. Власницею Лемберг медікал Центру є Юлія Козловська, а керівником — Григорій Козловський.

Додамо, нещодавно виконком дозволив доньці Григорія Козловського збудувати готель на вулиці Дорошенка. Йдеться про будівництво торгово-готельного комплексу висотою до 22 м на вул. Дорошенка, 2.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі