На вулиці Словацького облаштують перші у Львові підземні контейнери для сміття

Підземні контейнери мають з’явитися в місті вже за місяць-півтора.

Сьогодні, 19 жовтня на засіданні виконкому ЛМР ухвалили рішення стосовно встановлення підземних контейнерів для збору побутових відходів.

«Новий підземний контейнерний майданчик буде облаштовано заміть існуючого сміттєвого майданчика, який знаходиться поруч з будинком на вул. Словацького, 16. Будуть встановлені 4 контейнери різного об’єму: 2 контейнери для змішаних відходів — об’ємом по 5 м3 кожен, 1 контейнер для вторсировини (папір, пластик, ПЕТ, метал) — об’ємом 4 м3 і 1 контейнер для скла — об’ємом 3 м3», – доповів в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Львівської міськради Сергій Сало.

Пілотний проект передбачає 4 контейнери: 2 – для змішаних відходів (об’ємом 5 куб.м), один для скла (3 куб.м) та один для вторсировини (папір, пластик, ПЕТ, метал) на 4 куб.м.

Як зазначили на засіданні, майданчик буде облаштовано коштом ТзОВ «Грінера Україна», яке є виконавцем послуг по збору і вивезенню ТПВ у Галицькому районі.

«Переваги підземного майданчика для збору ТПВ у тому, що тверді побутові відходи зберігаються під землею і не створюють неприємного запаху, а також краще виглядає територія, де він облаштований, немає негативного враження від перенакопичення відходів», – прокоментував Сергій Сало.

Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, додав, що за результатами роботи цього майданчика у мерії будуть приймати рішення чи облаштовувати ще такі підземні майданчики на території міста.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі