На Яворівщині відбувся туристичний фестиваль – з акцентом на народні промисли та гастротуризм

У четвер, 24 вересня, пройшов ІІІ-ій районний туристичний фестиваль «Мандруємо Яворівщиною», на який завітали представники туристичних операторів та екскурсоводи Львова. Заходи розпочалися у місті Новояворівськ біля муралу Андрієві Кузьменку,...

У четвер, 24 вересня, пройшов ІІІ-ій районний туристичний фестиваль «Мандруємо Яворівщиною», на який завітали представники туристичних операторів та екскурсоводи Львова.

Заходи розпочалися у місті Новояворівськ біля муралу Андрієві Кузьменку, а згодом у міському краєзнавчому музеї. Там же відбулася презентація туристичних локацій Яворівщини. Привітали гостей перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Віталій Денега та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак.

На фестивалі відбулися показові майстер-класи з розпису яворівської забавки, еко-сумки з вибійкою, вишивки «яворівкою» та рогозоплетіння. Кожне ремесло презентували місцеві майстри. Зокрема, в межах «Мандруємо Яворівщиною» гості побували на козиній фермі, у фермерському господарстві Гураль в селі Підрясне, а також – на виступі від народного театру-студії «Яворина» районного народного дому «Сокіл».

«Яворівський край багатий на природні та еколокації, сакральні пам`ятки, на території району розташовані фермерські господарства, проводять цікаві майстер-класи, тут є чим зацікавити туриста. Тому важливою є співпраця між туристичним бізнесом, владою та громадськістю – задля розвитку туризму. Сьогодні представники туристичних операторів та екскурсоводи мали змогу налагодити співпрацю та обмінятись контактами з місцевими майстрами, краєзнавцями, відвідали цікаві локації Яворівщини», – наголосила т. в. о. начальника відділу маркетингу та промоції управління туризму та курортів Львівської ОДА Юлія Стукало.

Організатор заходу – відділ культури, туризму, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі