На закупівлю транспорту для амбулаторій на Львівщині витратять понад 16 мільйонів гривень

Загалом, очікувана ціна закупівлі автомобілів становить 16 мільйонів 500 тисяч гривень, за які амбулаторія купить 33 автомобілі.

Вчора, 20 червня, на порталі публічних закупівель Prozorro було опубліковано 5 тендерів на закупівлю транспорту для різних районів Львівської області.

Загалом, очікувана ціна закупівлі усіх автомобілів становить 16 мільйонів 500 тисяч гривень, за які амбулаторія купить 33 автомобілі.

Зокрема, закупляти планують службовий автотранспорт для медичних працівників амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Пустомитівський, Миколаївський, Мостиський, Самбірський та Стрийський райони на що планують виділити орієнтовно 6 млн грн. Окрім цього, ще 3 тендери на суму в 10,5 млн грн стосуються закупівлі транспорту для амбулаторій первинної медичної допомоги Мостиського, Самбірського, Пустомитівського та Городоцького районів.

Згідно з умовами договору, джерелом фінансування є державний бюджет.

Згідно з заданими характеристиками, то автомобілі для амбулаторій мають мати високу прохідність з бензиновим двигуном та випущеними не раніше як 2018 року.

Гарантія на автомобіль повинна становити не менше 3 років або 100 000 км. Пробігу, залежно від того, що настане раніше. Підрядник повинен забезпечувати здійснення технічного нагляду, гарантійного та сервісного обслуговування техніки протягом гарантійного терміну експлуатації у Львівській області.

Усі автомобілі мають бути передані в користування амбулаторіям до кінця цього року. Аукціони, на яких визначать переможців відбудеться 9 липня.

Варто додати, що у 2017-2018 роках на реформу сільської медицини з державного бюджету було виділено 5 млрд грн. Ці кошти спрямували  на будівництво нових сучасних медамбулаторій у сільській місцевості та закупівлю автомобілів для лікарів. Цього ж року у Державному бюджеті закладено 1 млрд грн субвенції місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Нагадаємо, що задля розвитку і підтримки сільської медицини на Львівщині збудують 43 амбулаторії практики сімейної медицини. Амбулаторії загальної практики сімейної медицини мають стати сучасними закладами, які будують збудовані за уніфікованими проектами. Будівництво сільських амбулаторій має охопити всю територію Львівської області.  Такі заклади мають на меті забезпечити проведення профілактичних заходів, надання населенню кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги. Варто зазначити, що завдяки порталу публічних закупівель Prozorro область зекономить на будівництві таких амбулаторій майже 25,5 мільйонів гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі