ТзОВ “Замарстинів 40” таки збудує багатофункціональний житлово-офісний комплекс

Дане рішення переносилось вже тричі. Цього разу члени виконкому підтримали його з доповненням. 

Дане рішення переносилось вже тричі. Цього разу члени виконкому підтримали його з доповненням.

Мова йде про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ “Замарстинів 40“ багатофункціонального комплексу громадського, житлового та комерційного призначення на вул. Замарстинівській, 40.

Земельна ділянка площею 0,5056 га призначена для житлової та громадської забудови. Гранично допустима висотність будинку № 1 на генплані – 18,00 м, будинок № 2 на генплані – 23,50 м.  Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки складає 40 %, тоді ж як максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови – 495 чол./га.

“Червоним кольором виділено силует, що були погодженні історико-містобудівним обгрунтуванням, ми йдемо зеленим силуетом, роблячи будівлю трохи компактнішим для середовища”, – зазначив архітектор проекту.

Об’єкт знаходиться у межах історичного ареалу, тому проектування здійснюватимуть відповідно до діючих будівельних норм та Закону України “Про охорону культурної спадщини“.

Всередині забудови буде паркінг, який повністю має задовольнити потребу мешканців, адже по нормі потрібно 88 паркомісць, але проектом забудовники вийдуть майже на 100 паркомісць. Дір буде без автомобілів, будуватимуть будинок з довговічних матеріалів.

Що ж стосується соціальної інфраструктури, то замовник зазначив, що вони вже вступили в перемовини з Галиною Слічною, заступницею міського голови з гуманітарних питань.

“Ми беремо на себе зобов’язання виконати соціальну функцію перед містом в тій чи іншій формі”, – додав забудовник. Він також повідомив, що компанія обговорює питання з містом щодо можливого інвестування в ремонт Палацу Хоткевича чи ремонт сусідніх садочків.

За даними порталу YouControl компанія ТзОВ “Замарстинів 40”, була зареєстрована рівно рік тому, 11 жовтня 2018 року. Його керівником є Тарас Колянковський. Компанія займається будівництвом, її статутний капітал складає 5 мільйонів. Податкових боргів підприємство немає.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі