На засіданні Виконкому дозволили ряд нових будівництв

У Львові планують звести кілька нових будівництв.

На засіданні Виконкому дозволили будівництво у Львові шести нових будівель

Відповідні рішення оприлюднили на сайті Львівської міської ради.

Одну з нових будівель планують звести у районі вул. Вагової, вул. П. Куліша, вул. Зернової, просп. В. Чорновола. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території прихначили Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької. При цьому, контроль за виконанням рішення поклали на директора департаменту містобудування.

Окрім іншого, на засіданні ухвалили Рішення № 1060 «Про розроблення детального плану території, обмеженої вул. Городоцькою, пл. М. Кропивницького, вул. Шептицьких, вул. Б. Меретина». Згідно даних, відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території визначили приватне підприємство “Візитор“. Варто зазначити, що згідно даних Youcontrol, юридичний вік компанії складає всього 164 дні, при цьому вже охоплює широкий перелік видів діяльності – 21. Директор підприємства, Борис Любомир, між іншим, згаданий директором у ще 36 підприємствах. Що планує будувати підприємець наразі невідомо.

Також одноголосно було прийняте рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Головним управлінням Національної поліції у Львівській області розплідника на 50 службових собак на вул. Збиральній у промзоні «Сигнівка».

До переліку затверджених проектів містобудування варто додати реконструкцію ТзОВ «Бізнес Естейт» нежитлового приміщення лабораторного корпусу під літерою «Б-4» з надбудовою під офісну будівлю та складу металів під літерою «Н-1» під паркінг на вул. Зеленій, 115-Б. Представник компанії на засіданні повідомив, що на території забезпечать обмежену кількість чітко виділених приміщень під паркінг.

Рішення № 1063 Виконком також прийняв одноголосно. Воно передбачає затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзДВ «Дальта» багатоквартирних житлових будинків (№ 1 та № 2 на генплані) з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом зі знесенням існуючих нежитлових приміщень і будівель та реконструкцію ТП-657 на вул. В. Антоновича, 31 – вул. Грюнвальдській, 11-А (2 черги будівництва).

Останнім погодженим будівництом в межах пленарного засідання виконавчого комітету стало будівництво житлового будинку на Чорновола-Заморстинівській на території Львівського інструментального заводу, планують будівництво житлового комплексу на три тисячі мешканців з офісними будівлями висотою 10 поверхів.

У комплекс також входять кілька підземних паркінгів на 700 паркомісць для потреб майже 3000 мешканців. Проектом також пропонується розмісити в житлових будинках два вбудовані дитячі садки.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі