На засідання з комфортом: виконком ЛМР замовляє таксі за понад 1,5 мільйона гривень

Загалом автомобілі підрядної організації мають проїхати 173 тис. 200 кілометрів до кінця поточного року.

Виконавчий комітет Львівської міської ради шукає підрядника, який протягом поточного року надаватиме послуги таксі для своїх працівників.

Відповідний тендер розмістили вчора, 26 березня, на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно з тендерною документацією, підрядник отримає 1 млн 601 тис. гривень за надання 5 автомобілів іноземного виробництва з підвищеним рівнем безпеки, з мінімум вісьмома подушками безпеки, усіма дисковими гальмами –, ABS, EBD, клімат контролем, передніми та задніми електросклопідіймачами. Серед характеристик також вказують на обов’язковість року випуску авто не раніше 2017, типу кузова – седан та об’єму двигуна від 1,6 літрів.

Окрім того, членам виконавчого комітету потрібен ще 1 автомобіль іноземного виробництва з тими ж характеристиками, однак з об’ємом двигуна не менше 2 літрів, 1 вантажо-пасажирський  автомобіль для перевезення середньогабаритних вантажів з об’ємом двигуна не менше 2,4 л та 1 пасажирський мікроавтобус іноземного виробництва з мінімум сімома пасажирськими місцями та з об’ємом двигуна не менше 2,2 літра.

Загалом автомобілі підрядної організації, яку оберуть 15 квітня, мають проїхати 173 тис. 200 кілометрів до кінця поточного року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі