На Жовківщині повернулися до теми утилізації решток тваринного походження

В ході спілкування було досягнуто згоди.

13 квітня був здійснений виїзд в урочище Станіслівка, що поблизу села Боянець, Жовківського району, після телефонного дзвінка одного із мешканців села Боянець.

Про це у своєму пості в соцмережах сказав Ігор Муравський, депутат Жовськівської райради.

“У повідомленні було сказано, що Джип червоного кольору на польській реєстрації з причіпом поїхав скидати рештки тваринного походження в урочище Станіслівка. Виїхавши на місце разом та повідомивши національну поліції у Жовківському районі, побачили, як екскаватор копає котлован, і свіжо скинуті рештки. Джипа на місці не застали”, – йдеться в дописі.

За декілька хвилин почали з’їжджатися місцеві жителі, які ймовірно займаються дворовим забоєм тварин. За словами еколога, в ході спілкування було досягнуто згоди, щодо подальшого вивозу решток тваринного походження на утилізацію на Жовківську філію ДП Укрветсанзавод.

“На місті також була присутня слідчо-оперативна група, Держпродспоживслужба і громадський інспектор Державної екологічної інспекції у Львівській області. Телефонували й сільському голові Пограничному Василю, який сказав, що в нього вихідний день і його немає на місті. Про подальший розвиток подій проінформую згодом. Бережіть природу і довкілля!!!” – пише Ігор Муравський.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі