На Жовківщині відкрили реконструйовану комунальну котельню

За останні 4 роки у Жовкві реалізували проект з енергоефективності вартістю майже 1 млн євро.

Реконструкцію котельні провели у межах проекту з енергоефективності програми Європейського Союзу «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

Про це сьогодні на своїй сторінці у Facebook проінформувала Львівська обласна державна адміністрація.

Сьогодні, 26 березня 2019 року, в місті Жовкві відбулася презентація комплексу робіт, які дозволили місту наполовину відмовитись від споживання природного газу.

За останні 4 роки у Жовкві реалізували проект з енергоефективності вартістю майже 1 млн євро. 80% цих коштів надав Європейський Союз у рамках програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти». За ці кошти у Жовкві з’явився енергоефективний дитсадок, у якому споживання електроенергії зменшилось на 60%, а теплу воду отримують за допомогою сонячних батарей; у комунальних багатоквартирних будинках та бюджетних установах встановили індивідуальні теплові пункти – установки, які автоматично регулюють подачу тепло у квартири та приміщення, в залежності від зовнішньої температури повітря. Це дозволяє економити там більш як 15% теплової енергії.

Окрім того, реконструйовано тепломережі та комунальну котельну. Остання відтепер працює на відходах деревини. Завдяки цьому тепловтрати при транспортуванні тепла скоротились на 30%, а на виробництві тепла котельня економить близько 1 млн. грн. на рік місцевого бюджету.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі