На жовківщині виявили свіжий скотомогильник

Поблизу села Крехів невідомі вивантажили рештки тварин.

Більше шести тонн тваринних решток було виявлено поблизу села Крехів.

Про це повідомив Ігор Муравський, депутат Жовківської районної ради.

У суботу, 11 серпня екологи виявили поблизу села Крехів Жовківського району звалище відходів тваринного походження. Як йдеться у повідомленні, невідомі відвантажили за межами села близько 6 тонн решток тварин.

“Сьогодні вночі поблизу села Крехів Жовківського району невідомі особи викинули відходи тваринного походження, біля шести тонн. Разом із представниками національної поліції був здійснений огляд місця. Повідомлено керівництво державної екологічної інспекції у Львівській області, керівника держпродспоживслужби у Жовківському районі. Деякі рештки розтянуті дикими тваринами по дорозі. Оглянувши місце можна стверджувати, що це відходи і напівтуші молодих свиней. Чекаємо висновків держпродспоживслужби і виїзд на місце лабораторії державної екологічної інспекції”, – зазначив Ігор Муравський.

Наразі екологи відібрали проби грунту поблизу звалища, також триває ліквідація звалища.

Зазначимо, на ДП “Жовківський ветсанзавод”, котрий займається утилізацією тваринних решток в останні роки став фігурантом численних журналістських розслідувань. Як було виявлено журналістами та екологами, на підприємстві не проводилась утилізація решток тварин, натомість їх закопували довкола у полях. Саме із зупинкою підприємства співпали у часі численні випадки несанкціонованого захоронення твариних решток в області.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі