На Жовківщині знайдено велику кількість рештків тваринного походження

Рештки буде вивезено на Жовківську філію ДП "Укрветсанзавод" для утилізації.
Джерело: www.facebook.com

На території Жовківського району знову знайдено рештки тваринного походження в орієнтовній кількості – 35 мішків.

Про це сьогодні, 8 січня, на своїй сторінці у Facebook написав Ігор Муравський, еколог, депутат Жовківської міської ради.

“Знову рештки тваринного походження на території Жовківського району на межі сіл Великий Дорошів і Зашків. Орієнтовна кількість 35 мішків”, – йдеться в повідомленні.

Він зазначив, що з приводу цієї ситуації вже повідомлено Державну екологічну інспекцію у Львівській області, Держпродспоживслужбу, поліцію, сільських голів та прокуратуру.

“Чекаємо слідчо-оперативну групу. Згодом ці рештки буде вивезено на Жовківську філію ДП “Укрветсанзавод ” для утилізації”, – зазначив Ігор Муравський.

Нагадаємо, раніше ІА “Вежа” повідомляла, що 11 серпня екологи виявили поблизу села Крехів, Жовківського району звалище відходів тваринного походження. Невідомі відвантажили за межами села близько 6 тонн решток тварин.

“Сьогодні вночі поблизу села Крехів Жовківського району невідомі особи викинули відходи тваринного походження, біля шести тонн. Разом із представниками національної поліції був здійснений огляд місця. Повідомлено керівництво державної екологічної інспекції у Львівській області, керівника держпродспоживслужби у Жовківському районі. Деякі рештки розтянуті дикими тваринами по дорозі. Оглянувши місце можна стверджувати, що це відходи і напівтуші молодих свиней. Чекаємо висновків держпродспоживслужби і виїзд на місце лабораторії державної екологічної інспекції”, – зазначив Ігор Муравський.

Екологи відібрали проби грунту поблизу звалища, також триває ліквідація звалища.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі