На зменшення викидів парникових газів у Червонограді витратять 21 млн гривень

Екологічний проект впровадять за «Кіотські кошти».

30 жовтня оголосили повторний тендер на впровадження технології для забезпечення зниження рівня забруднення атмосферного повітря на об’єктах соціальної сфери Червоноградської міської ради.

Відповідний тендер розміщений на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно технічного завдання, проект включає в себе будівництво та облаштування 12 індивідуальних теплових пунктів по 35 об’єктах бюджетної сфери – навчальні заклади м. Червоноград (школи, гімназії, дитячі садочки, інші).

Зазначимо, що 30 травня 2018 року у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулася зустріч з представником торгово-економічного відділу Посольства Іспанії в Україні Хайме Фернандесом Хуль.

Під час зустрічі були обговорені етапи реалізації цього проекту. Планувалося, що реалізація проекту розпочнеться у липні 2018 року і триватиме до листопада 2019 року.

Орган місцевого самоврядування “Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради” оголосив тендер 17 серпня 2018 року, проте у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, торги не відбулися.

«Реалізація Проекту забезпечить значне зменшення вмісту СО2, оксиду азоту, сірчистого ангідриду, речовин у вигляді суспендованих твердих частинок парникових газів близько 30-40%. Проект дасть змогу впровадити раціональне використання водних ресурсів з економією води близько 50-60% » – про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник під час зустрічі.

Проект реалізовуватиметься за «Кіотські кошти» в сумі 21 млн гривень.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини