На зрізування аварійних дерев у Залізничному районі витратять понад 2 мільйони гривень

Варто також зазначити, що сьогодні, 24 січня, на пленарному засіданні виконавчого комітету ЛМР мер міста Андрій Садовий повідомив про жахливе зрізування дерев у Залізничному районі на вулиці Повітряній.

Формування і зняття аварійних дерев на території Залізничного району обійдуться у 2,2 млн грн.

Відповідний тендер оприлюднено на порталі Prozorro.

Залізнична районна адміністрація замовляє послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень у своєму районі, очікуваною ціною 2 мільйони 290 тисяч гривень.

Згідно з технічним завданням підрядник має провести роботи зі зрізання аварійних дерев, омолодження старих дерев та викорчування пеньків.  Послуги з озеленення (формування і зняття аварійних дерев та висадка зелених насаджень) здійснюватиметься на території району за потребою Замовника. Обсяги надання послуг визначаються Замовником з урахуванням планових робіт, поступлених звернень мешканців району, актів обстеження зелених насаджень тощо. Послуги надаватимуться протягом 2020 року.

Тендерна пропозиція Учасника повинна враховувати: вартість використання техніки та обладнання, паливно-мастильних матеріалів, витратних матеріалів, доставку обладнання, необхідної техніки та працівників відповідної кваліфікації на місце виконання послуг та інші витрати Учасника, згідно з чинним законодавством.

Аукціон щодо тендеру відбудеться 11 лютого.

Варто також зазначити, що сьогодні, 24 січня, на пленарному засіданні виконавчого комітету ЛМР мер міста Андрій Садовий повідомив про жахливе зрізування дерев у Залізничному районі на вулиці Повітряній. “Я вчора мав культурний шок, коли побачив, як виглядають дерева після так званого формування крон на вул. Повітряній. Пам’ятаю, як ми торік на засіданні виконавчого комітету піднімали це питання, і я заборонив будь-яке знущання над деревами. Я зобов’язав керівників районів взяти це під особистий контроль. Як можна було допустити таку річ?”, – наголосив мер.

Відтак, як повідомила керівник міського управління екології Олександра Сладкова, сьогодні вранці відбулася нарада з усіма відповідальними особами, під час якої з’ясувалось, що більшість цих дерев підлягає зрізанню, а решту — сформовані занадто сильно.

Відтепер кожне зрізання чи формування узгоджуватиметься з міським управлінням екології.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі