НАБУ проводить обшуки у львівській ДФС

Слідча дія санкціонована і здійснюється в межах розслідування фактів незаконного формування податкового кредиту з ПДВ.

Детективи НАБУ спільно зі слідчими ДБР під процесуальним керівництвом прокурорів ГПУ проводять обшуки за місцем роботи окремих службових осіб ГУДФС у Львівській області, а також у низці компаній.

Про це інформує НАБУ.

Слідча дія санкціонована і здійснюється в межах розслідування фактів незаконного формування податкового кредиту з ПДВ, а також незаконного виведення, за винагороду, безготівкових коштів із реального сектору економіки в готівку.

Попередня правова кваліфікація — ст.ст. 205 ч.2 (Фіктивне підприємництво), 364 ч.2 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, як повідомляли раніше, зовнішньоторговельний оборот на Львівській митниці ДФС за перші три місяці 2019 року склав близько 34 млрд гривень.

Впродовж січня-березня 2019 року у зоні діяльності Львівської митниці ДФС здійснено митне оформлення зовнішньоторговельних операцій суб`єктів господарської діяльності на суму майже 33,87 млрд грн. З цієї кількості імпортовано товарів на суму понад 22,74 млрд грн, експортовано на суму майже 11,13 млрд грн. Відповідно імпорт складає 67 %, експорт – 33 % загального обсягу зовнішнього товарообміну. Порівнюючи з аналогічним періодом 2018 року цей обсяг збільшився на 10,6 %, при цьому, об’єми імпорту збільшились на 15,4 %, а експорту – збільшились на 2 %.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі