Начальник митного поста Мостиська-залізничний отримав безкоштовно 2 гектари землі

Начальник митного поста Мостиська-залізничний Галицької митниці ДМСУ Іван Гілета отримав земельну ділянку площею 2 гектари у місті Миколаїв, Львівської області від ГУ Держгеокадастру у Львівській області. Про це редакції...

Начальник митного поста Мостиська-залізничний Галицької митниці ДМСУ Іван Гілета отримав земельну ділянку площею 2 гектари у місті Миколаїв, Львівської області від ГУ Держгеокадастру у Львівській області. Про це редакції видання Vezha стало відомо з його декларації на сайті НАЗК.

Відповідно до повідомлення про суттєві зміни в майновому стані Іван Гілета отримав земельну ділянку площею 2 гектари від ГУ Держгеокадастру у Львівській області 4 лютого 2021 року. Оціночна вартість земельної ділянки становить 1 гривня.

Окрім того, 30 грудня 2020 року Іван Гілета отримав земельну ділянку площею 800 квадратних метрів (8 соток, – Ред.) на території Сопошинської сільської ради, Жовківського району. Оціночна вартість земельної ділянки становить 1 гривня.

Зазначимо, згідно щорічної декларації за 2019 рік, Іван Гілета володіє чотирма земельними ділянками площею 658 кв.м., 1,9 тис. кв.м., 5,1 тис. кв.м. та 6,7 тисяч кв.м. у місті Миколаїв, Львівської області.

У свою чергу, його дружина, Тетяна Гілета, володіє разом з матір’ю Ніною Горват, житловим будинком у Львові площею 486 кв.м., магазином площею 140 кв.м. у Львові, двома земельними ділянками площею 500 кв.м. у Львові та нежитловим приміщенням площею 102,3 кв.м.

Ніні Горват належить земельна ділянка площею 304 кв.м. у селі Великі Грибовичі та земельна ділянка площею 500 кв.м. у Львові.
Також Іван Гілета володіє автомобілем Mitsubishi Outlander 2007 року виготовлення вартістю 207 тисяч гривень.

У 2019 році Іван Гілета отримав 137 тисяч гривень пенсії, 44 тисячі гривень заробітної плати від ГУ ДФС у Львівській області, 78,1 тисячу гривень заробітної плати від Львівської митниці ДФС та 27,5 тисяч гривень заробітної плати від Галицької митниці ДМСУ.

Водночас, Тетяна Гілета задекларувала 958,5 тисяч гривень доходу від підприємницької діяльності та 28,7 тисяч гривень пенсії, а її матір 901 тисячу гривень доходу від заняття підприємницькою діяльністю та 27 тисяч гривень пенсії.

Подружжя задекларувало 300 тисяч гривень та 18 тисяч доларів готівкових заощаджень, а Ніна Горват 20 тисяч доларів готівкою.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі