Надзвичайна ситуація у Львові: громадський транспорт поки не скасовуватимуть

Від сьогодні у Львові запроводжується надзвичайна ситуація, однак для мешканців міста поки не буде ніяких змін. 

Від сьогодні у Львові запроводжується надзвичайна ситуація, однак для мешканців міста поки не буде ніяких змін.

Про це повідомив на брифінгу щодо рішення міської комісії ТЕБ та НС щодо життєдіяльності Львова в умовах карантину, а також введення режиму надзвичайної ситуації мер Львові Андрій Садовий.

“13 березня за рішенням комісі Надзвичайних ситуацій міста ми у Львові ввели режим підвищеної готовності до надзвичайної ситуації. Це той максимальний рівень, який може ввести місто. Самий стан надзвичайної ситуації може ввести лише область, що було зробленно вчора. Фактично 11 днів ми в цьому режимі вже живемо”, – зауважив мер міста.

Як повідомив Андрій Садовий у житті міста в порівнянні з вчорашнім днем нічого не зміниться, хіба що нові обмежувальні дії введуть на державному рівні.

Сьогодні громадський транспорт функціонує, і в основному це трамваї, тролейбуси та автобуси АТП-1. Ніяких змін у роботі транспорту сьогодні місто не планує, працівники важливих для функціонування міста підприємств без проблем можуть дістатися на роботу. “Так, у нас є план В та план С, але це буде залежати від рішень держави. Якщо на державному рівні буде забороненно громадський транспорт взагалі, тоді ми організовуватимемо спецтранспорт і будемо чітко доставляти людей на конкретні підприємаства”, – додав мер міста.

Нагадаємо, з 00:01 24 березня 2020 року на Львівщині запроваджено режим надзвичайної ситуації. Відповідне рішення під час позачергового засідання ухвалила обласна комісія ТЕБ та НС. Головне питання: чи працюватимуть завтра підприємства, які працювали сьогодні? Відповідь: так працюватимуть! Рішення про закриття ніхто не приймав.

Варто зауважити, що не слід плутати надзвичайну ситуацію з надзвичайним станом, який є особливим правовим режимом та означає додаткові повноваження для органів влади і низку обмежень конституційних прав людей. Що має і може робити влада під час надзвичайної ситуації читайте у матеріалі ІА Вежа.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі