Найбільший європейський оператор автобусних перевезень FlixBus вийшов на український ринок

Очільник Міністерства також закликав українських перевізників долучатися до нової мережі та співпраці  із компанією.

11 червня 2019 року найбільший оператор автобусних перевезень в Європі, компанія FlixBus, оголосила про свій вихід на український ринок

Пр це повідомляє Мінінфраструктури.

Участь у прес-конференції з нагоди оголошення початку роботи в Україні взяли Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, керуючий директор FlixBus в Польщі і Україні Міхал Леман та  менеджер з розвитку FlixBus в Україні Остап Павук.

Володимир Омелян наголосив, що Міністерство інфраструктури – серед лідерів по залученню світових компаній на український ринок: «Мені дуже приємно, що Міністерство інфраструктури ще раз підтвердило високий статус чемпіона змін у нашій державі. Ми завели Ryanair, ми сприяли заходу компанії Uber, сьогодні ми вітаємо найбільшого європейського оператора автобусних перевезень – компанію FlixBus. Ця компанія працює за унікальною бізнес-моделлю, яка передбачає партнерство з місцевими перевізниками, а це у свою чергу сприятиме розвитку місцевого бізнесу та інфраструктури, яка побудована навколо перевезень – заправки, сервіси з обслуговування автобусів, нові робочі місця».

Володимир Омелян підкреслив, що компанія FlixBus забезпечить нові стандарти пасажирських перевезень в Україні, адже відома своїми принципами роботи, побудованими на дотриманні законів і стандартів. «В 2018 році, коли ми зробили автобусну реформу і заявили голосно на всю державу, що в Україні будуть нові якісні автобуси і пасажирів будуть перевозити в комфортних умовах, – ніхто не вірив, і всі ставилися до цього скептично. Сьогодні – це вже відбувається. Перехід до конкурентних якісних автобусних перевезень, заснованих на використанні технологій та жорсткому дотриманні законів – незворотній. Ті перевізники, які зрозуміють це першими і почнуть свій прогрес, у перспективі виграють найбільше. Реформи в Україні незворотні і ми рухаємось в правильному напрямку», – наголосив Володимир Омелян.

Очільник Міністерства також закликав українських перевізників долучатися до нової мережі та співпраці  із компанією.

У 2019 році компанією заплановано здійснення автобусних перевезень до Німеччини, Польщі, Чехії, Австрії та Угорщини. Маршрути будуть здійснювати з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та Львову. Легкими хабами з’єднання будуть виступати такі міста як Краків, Будапешт, Берлін та Мюнхен. Окрім того, компанією оголошено про старт продажу квитків з Києва за 5 напрямками (Кельн, Росток, Карлсруе, Штутгарт та Відень) за цінами від 5 до 15 євро.

категорії
Суспільство

Публікації по темі