Наступ на львівські парки: забудовники добралися до зелених зон міста

На території парку «700-річчя Львова» почали незаконне будівництво комплексу з чотирьох двоповерхових котеджів.

Вчора, 18 вересня 2018 року, у парку «700-річчя Львова» відбувся виїзний брифінг “Наступ на львівські парки: забудовники добралися до зелених зон міста”.

На території парку «700-річчя Львова» почали будівництво комплексу з  чотирьох двоповерхових котеджів. Будинки зводять майже впритул біля електричної підстанції. З іншого боку, попри будку електростанції, забудовники вже влаштували дорогу для завезення будівельних матеріалів.

Мешканців району турбує, хто почав будівництво у парку і чи є на це законні дозволи.

На брифінг, попри запрошення, не приїхали представники Шевченківської районної державної адміністрації та Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Тарас Чолій, голова фракції Української Галицької Партії у ЛМР, зазначив, що ті відповіді, які вони отримали попередньо, не давали повноти розуміння ситуації.

За участі працівників поліції, учасникам брифінгу представили документи на будівництво – два паспорти будівництва, за одним із яких ведеться будівництво двох приватних будинків. Але фактично тут, на вул.. Шеремети, 21, будується єдиний комплекс з чотирьох однакових котеджів.

«Ми будемо ще раз робити запити, щоб зрозуміти, наскільки правомірно зводити там котеджі і чи не суперечить це документації, на яку забудовник отримав дозволи», – додав Тарас Чолій.

Він акцентував, що інтереси людей і міста в цілому не повинні порушуватися за рахунок тих людей, які просто хочуть заробити гроші.

Як зазначено у прес-релізі, майбутні елітні котеджі вже продаються на сайті нерухомості, де зазначено: «Незабаром  стартує будівництво котеджів неподалік від центру міста  по вул. Шеремети!!!! Наші котеджі будуть розташовані в затишній зоні поряд з парком».

Ціна одного такого котеджу складає 7 мільйонів гривень.

“Якщо у 2011 році територія парку “700-річчя Львова” складала трохи більше 21 га, то з 2015-го межі було зменшено на 0,8 га. Але у чиїй власності зараз 800 соток землі – невідомо. Підозрюємо, що у приватній власності. Бо забудови, які почали будуватися, виходять за межі червоних ліній і захоплюють частину парку. Найгірше, що питання забудови парку не закінчиться на цих 4-х котеджах. І серед зеленої зони можуть “вирости” нові будинки”, – прокоментувала мешканка вулиці П. Шеремети Ірина Старуха.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі