Насупного місяця відбудеться перший міжнародний форум медичного туризму Львівщини

Наступного місяця, 6-9 серпня, на Львівщині відбудеться перший міжнародний форум медичного туризму. 

Форум медичного туризму, що проходитиме у Львові 6-9 серпня, дасть учасникам можливість ознайомитись з можливостями клінік та санітарно-курортними комплексами області.

“За оцінками світовий експертів медичний туризм сьогодні нараховує біля 440 млрд дол. і в найближчі 10 років буде помітне його щорічне зростання на 10-20%. Сьогодні ж Львівщина є центром міжнародного медичного туризму України”, – розповіла під час брифінгу Віолетта Янишевська, президент Української асоціації медичного туризму, президент Global Healthcare Travel Council.

Саме тому, вже наступного місяця, 6-9 серпня, на Львівщині відбудеться перший міжнародний форум медичного туризму.  Орієнтований він на комунікацію та налагодження партнерських стосунків між професійними покупцями послуг медичного туризму з країн Перської затоки, країн Азії та Кавказу, а також на налагодження контактів з клініками та санітарно-курортними комплексами Львівщини (Моршин, Трускавець та Львів).

“Форум має відвідати понад 30 іноземних покупців, які зможуть ознайомитись з лікувальними та оздоровчими послугами на Львівщині. Учасники зможуть побачити можливості нашого сервісу, адже для клієнтів медичного туризму це вкрай важливо”, – зазначила Віолетта Янишевська.

Крім ознайомчих візитів, у рамках форуму буде також організовано конференцію з медичного туризму, курортів та рекреації. Під час якої учасники піднімуть питання з економіки медичного туризму.

Довідка

Українська  асоціація медичного туризму була створена 7 років тому. Зараз вона налічує біля 100 клінік не тільки з України, а й з 14 країн світу. Це некомерційна організація, діяльність якої спрямована на підвищення рівня медичної допомоги, забезпечення безпеки пацієнтів та розвиток медичного туризму в Україні.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі