НАЗК перевірить Ярослава Дубневича на адміністративні правопорушення

Агенція знайшла в його діях ознаки порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

У діях народного депутата Ярослава Дубневича НАЗК виявила ознаки порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Про це повідомило Національне агентство з питань запобігання корпуції на своїй Facebook-сторінці.

Національне агентство з питань запобігання корпуції запрошує народного депутата від Блоку Петра Порошенка Ярослава Дубневича для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення.

Зокрема, агенція знайшла в його діях ознаки порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Нардепа запросили на 17 або 18 квітня об 14:00 год.

Варто вказати, що у березні в НАЗК знайшли у декларації Богдана Дубневича за 2016 рік неточності вартістю майже 3 млн грн. НАЗК відправили висновок щодо Дубневича до Національного антикорупційного бюро, яке також розглядає справу щодо відомостей у деклараціях про доходи Ярослава і Богдана Дубневичів.

Так, минулого року Ярослав Дубневич задекларував 6 млн грн доходу, 99 земель, 10 будинків і 3,6 млн доларів готівки, а Богдан Дубневич – 1,2 млн грн доходу, більше 240 земельних ділянок, авторські права на “рейкові скріплення”.

Крім цього, у лютому НАБУ відкрило справу щодо можливої службової недбалості детектива за фактом можливої службової недбалості детектива під час розслідування так званої “газової справи народних депутатів Ярослава і Боглана Дубневичів”.

категорії
НовиниПолітикаСуспільство

Публікації по темі