НАЗК внесло приписи міністру енергетики та в.о. голови Фонду держмайна

Рішення ухвалено за результатами позапланових перевірок на державному підприємстві "Первомайськвугілля" та у Фонді держмайна.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло приписи Ігорю Насалику, міністру енергетики та вугільної промисловості, та Віталію Трубарову, в.о. голови Фонду державного майна

Інформацію оприлюднили сьогодні, 8 жовтня, на сайті НАЗК.

Зазначають, що відповідне рішення ухвалено за результатами позапланових перевірок на державному підприємстві “Первомайськвугілля” та у Фонді держмайна.

Нацагентство встановило, що керівництво “Первомайськвугілля” порушило вимоги частини 5-ї статті 62 та частини 1-ї статті 64 закону “Про запобігання корупції”: до 1 червня 2018 року в структурі держпідприємства не було посади відповідального за реалізацію антикорупційної програми (уповноваженого).

«Національне агентство вимагає усунути виявлені порушення та провести службове розслідування з метою виявлення причин, що сприяли невиконанню посадовими особами Фонду державного майна України вимог частини першої статті 56, частин першої та третьої статті 57 Закону України “Про запобігання корупції”, за результатами якого вжити заходів у встановленому законом порядку.Також за результатами перевірки внесено припис в.о. голови ФДМ України”, – зазначено в повідомленні.

Додають, що за результатами перевірки внесено припис в.о. Голови Фонду державного майна України. Встановлено, що посадові особи Фонду не організували проведення спеціальної перевірки стосовно переможця конкурсу на посаду, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища.

Вказують, що приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

категорії
Суспільство

Публікації по темі