Названо найменш пунктуального авіаперевізника та аеропорт Європи

Компанія FlightStats, що займається онлайн-відстеженням авіапольотів і аналізом інформації про них, оприлюднила рейтинг найбільш непунктуальних аеропортів і авіаперевізників Європи.

Компанія FlightStats, що займається онлайн-відстеженням авіапольотів і аналізом інформації про них, оприлюднила рейтинг найбільш непунктуальних аеропортів і авіаперевізників Європи.

Міжнародний аеропорт Барселони El Prat, який знаходиться в 12 км від центру міста, третій рік поспіль стикається з численними відмінами і затримками рейсів, що і зробило його “лідером” відповідного рейтингу. Причому, повітряна гавань очолювала цей антирейтинг в травні, червні та липні 2018 року, обігнавши такі великі авіавузли, як Амстердам або Франкфурт.

За даними FlightStats, з аеропорту El Prat вчасно вирушили або прибули літаки лише в 51,6% випадків. Тобто, майже кожен другий рейс в липні вилітав звідти із запізненням мінімум в 15 хв.

Винуватцем такої ситуації багато в чому виявився іспанська лоукостер Vueling, на частку якого в аеропорту Барселони припадає 37% від усіх обслуговуваних рейсів, повідомляє El Pais.

Сама ж авіакомпанія Vueling, що належить International Airline Group, разом з Iberia і British Airways стала однією з головних за показниками затримок серед європейських рейсів. За пунктуальності авіаперельотів ці перевізники виявилася на 44-46 місцях з усіх беруть участь в рейтингу європейських авіакомпаній, тобто зайняли найостанніші позиції.

У липні 2108 року 41% всіх перельотів Vueling був відкладений в середньому на 1 годину. Минулого місяця лоукостер скасував близько 400 рейсів, на яких повинні були полетіти понад 70 тис. Пасажирів.

У Vueling визнають, що індекс пунктуальності в II кварталі поточного року впав до 61,6%, хоча на початку року становив понад 85%. Vueling звинувачує в цій ситуації переповненість повітряного простору і страйки співробітників аеропортів.

категорії
Суспільство

Публікації по темі