Невдовзі вирішать питання із заборгованою зарплатою експрацівників ЛАЗу

У міського департаменту є місяць, аби реалізувати заходи щодо петиції.

Сьогодні, 5 березня, під час сесії Львівської міської ради, депутати підтримали петицію щодо “Захисту прав працівників холдингу ЛАЗ”. Йдеться про заборгованість по зарплатні експрацівникам.

Міський департамент повинен упродовж місяця здійснити всі заходи для реалізації петиції.

Зазначимо, петицію зареєстрували у грудні 2019 року.

Відомо, що ТзОВ “Львівський автобусний завод” заборгувало колишнім працівникам суму в розмірі 10 млн грн. У свою чергу ТзОВ “Сіті Транспорт Груп” ( СТГ) – 3 млн гривень.

У петиції пропонують провести інвентаризацію всього рухомого та нерухомого майна ЛАЗу, що на території міста. Автор, Бондін Дмитрій Володимирович, просять мерію звернутись до Львівської ОДА та Кабміну стосовно взяття на особистий контроль вирішення питання погашення боргів із заробітньої плати перед колишніми працівниками холдингу “ЛАЗ”.

Нагадаємо, на сьогоднішній сесії ЛМР депутати ухвалили створення Центру здоров’я та медичної статистики. Власне, майбутня установа функціонуватиме задля вирішення низки профілактичних, навчальних та організаційних заходів. Також, зазначається, що ЦЗМС займатиметься вирішенням стратегічних питань з приводу розвитку системи громадського здоров’я.

Додамо, депутати затвердили зміни до міського бюджету на 2020 рік. Під час сесії зазначили, що запропоновані зміни погоджено на засіданні комісії фінансів і планування бюджету, цю ухвалю прийняли з доповненнями. Так, у 2020 році, як минулоріч, зараховуватимуть 13,44% акцизного податку з експорту пального. Тому збільшать доходи загального фонду міського бюджету Львова на 145 млн 315 тис. гривень.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі