Незабаром для Львова придбають 100 тролейбусів

Тролейбуси з автономним ходом курсуватимуть містом з 2021 року.

Сьогодні, 10 жовтня, сесія Львівської міськради підтримала договір про наміри придбання для Львову 100 трамваїв і тролейбусів.

Відтак, Мандатний лист від 13 травня 2019 року визначає договір про наміри укладання договору між Львівською міською радою, Міжнародною фінансовою корпорацією та ЛКП “Львівавтодор”, договру про консультативні послуги в сфері розвитку міської транспортної системи та погодження, в результаті, проєкту.

Зазначимо, нардепи проголосували за затвердження  Договору про наміри — мандатний лист від 13.05.2019 між Львівською міською радою, Міжнародною фінансовою корпорацією та ЛКП «Львівелектротранс». Окрім цього, між Львівською міською радою, Міжнародною фінансовою корпорацією та ЛКП «Львівавтодор» та Договір про консультативні послуги в сфері розвитку міської транспортної системи м. Львів — Лист про надання консультативних послуг — Проект № 603138 від 13.05.2019 між Львівською міською радою, Міжнародною фінансовою корпорацією, ЛКП «Львівавтодор» та ЛКП «Львівелектротранс».

Як зазначив мер Львова, Андрій Садовий, закупівля здійснюватиметься близько 2021 року, а тролейбуси будуть із автономним ходом, щоб не було необхідності в придбанні оновленою контактної мережі.

Так, Міжнародна фінансова компанія реалізує у Львові важливу реорганізцію, а саме візьме участь в співпраці стосовно технічної допомоги місту. Це стосується консалтингу, оцінки, дослідженнях по транспорту, прогнозів щодо мобільності тощо. Проєкти, насамперед, стосуватимуться, оновлення вуличної інфраструктури, підсилить фінансову стабільність держперевізників і фінансових операторів.

Також наголошено на важливості переоснащення системи електропостачання тягових підстанців, що перебують у власності ЛКП “Львівелектротранс”

Варто зазначити, МФК здійснить фінансування проєктів міста на суму в понад 50 млн євро, з яких левову частку отримає ЛКП “Львівелектротранс” (35 млн євро) та 15 млн євро дістанеться ЛКП Львавтодор, аби відремонтувати вул. Шевченка.

Додамо, договір увійде в дію з моменту підписання, а також Міжнародна фінансова компанія надаватиме вищеназвані послуги до кінця 2020 року.

Нагадуємо, під час сьогоднішнього пленарного засідання депутати ЛМР ухвалили низку рішень. Насамперед, незабаром врегулюють питання безпеки і функціонування аеропорту “Львів” та вирішать питання зі скупченням птахами поблизу нього. Також 41 голосом нардеми підтримали проєкт стосовно створення культурно-розважального простору на вул. Б.Хмельницького, 11, де колись розташовувався кінотеатр.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі