«Нова Пошта» збільшила ціни на основні послуги

Підвищення цін коливаються від 2 до 5 гривень.

З 25 жовтня 2018 року лідер експрес-доставки «Нова Пошта» вперше за цей рік змінила кілька тарифів на основні послуги.

Про це повідомили на офіційному сайті «Нової Пошти».

«Зокрема, на 5 гривень збільшується вартість відправки посилок з відділення до відділення вагою до 30 кг, а також за адресою. На 0,5 грн. зростає доплата за 1 кг вантажів вагою понад 30 кг при доставці по Україні. Доставка вантажів по місту і області залишається без змін», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили на сайті, причиною зростання є розширення мережі (кожного місяця відкривається понад 40 відділень), підвищення надійності доставки (наразі вона сягає 99%), будівництво інноваційних терміналів (відповідають за швидкість сортування відправлень), тощо.

«Клієнтам подобаються наші нововведення – 7 клієнтів з 10 готові рекомендувати нас – це найвищий показник індексу лояльності (NPS) на ринку експрес-доставки. Щоб утримати якість наших послуг і продовжувати інвестувати в розвиток мережі, компанії довелося трохи змінити тарифи з урахуванням впливу інфляції і зростання цін на паливо», – пояснили у повідомленні.

Як зазначив директор «Нова Пошта» Олександр Бульба, тарифи підвищують на 2-5 гривень на основні послуги вперше з серпня 2017 року, тоді як ціни на паливо, від якого залежить багато в їхньому бізнесі, виросли на 8 грн за літр у той же період.

У повідомленні також зазначили, що з 21 жовтня майже 400 відділень «Нова Пошта» працюють 7 днів на тиждень без вихідних у різних містах. Серед міст, в яких відділення «Нова Пошта» запрацювали по неділях, – не тільки Київ та міста в Київській області, а й інші населені пункти. Зокрема, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків, Хмельницький, Мукачево та Ужгород.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі