Нове запозичення міста, звіт виконачих органів за 2018 рік та детальний план пл. Ринок, – що розгнянуть на сесії ЛМР

Депутати розглянуть 250 питань. 

В четвер, 19 вересня, відбудеться пленарне засідання сесії Львівської міської ради. Депутати розглянуть 250 питань.

Зокрема, під час пленарного засідання сесії ЛМР депутати розглянуть питання щодо внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку та щодо нових запозичень до міського бюджету. Також заслухають звіт постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради 7-го скликання та звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2018 рік. Варто також зауважити, що розглянуть питання про затвердження на посаду заступника міського голови та персонального складу виконавчого комітету Львівської міської ради.

Також депутати мають розглянути можливість створення ТзОВ “Сінерджі Альянс“, питання про надання певним громадянам міста дозволу на виготовлення проекту землеустрою, а також ліквідацію та створення декількох комунальних підприємств.

Додамо, що під час засідання мають затвердити декілька програм, а саме: Міську цільову програму співфінансування урядової програми “Доступні ліки“ для відшкодування вартості лікарських засобів, відпущених суб’єктами господарювання до 31.03.2019, Програму “Здорова постава“ у закладах загальної середньої освіти м. Львова на 2019-2022 роки та Програму “Львів науковий“ на 2020 рік.

Варто також зауважити, що депутати розглянуть електронні петиції, заслухають інформацію щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції “Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян”, а також проголосують щодо затвердження детального плану декількох територій, зокрема і території у районі пл. Ринок.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі