Нові абонементи на львівські парковки: дорожче, ніж в столиці

В подарунок до кожного придбаного абонементу ЛКП “Львівавтодор” дає місячний проїзний на електротранспорті.

З 15 жовтня почнуть діяти нові абонементи на паркування для водіїв, розроблені ЛКП «Львівавтодор».

Замість того, щоб платити за парковку кожного разу на місці, тепер можна купити місячний, квартальний або піврічний абонемент на паркування. Абонементи будуть декількох видів:

• універсальний (на паркування на будь-яких муніципальних паркінгах) – 3700 грн/місяць, 7,5 тис. грн/квартал, 15 тис. грн. – рік.

• абонемент на паркування у першій (центр міста, окрім закритих паркінгів) та другій зонах – 2700 грн/місяць, 6,5 тис. грн. – квартал, 12 тис. грн. – піврічний;

• абонемент на паркування лише у другій зоні (за межами центру) – 800 грн/місяць, 2000 грн – квартал, 4,5 тис.грн. – пів року.

Картки можна придбати в операторів на закритих паркінгах: біля “Вернісажу” та на вул. Валовій.

Зазначимо, що у Києві найдорожчий місячний абонемент на паркування коштує 630 грн, а квартальний – 1465 грн. Завдяки таким абонементам київські водії економлять приблизно втричі, з розрахунком того, що у центрі Києва година парковки коштує 10 гривень.

У такому випадку, купівля абонементів на паркування має економічний сенс, проте у Львові сенсу немає.

У прес-службі «Львівавтодору» пояснили, що при визначенні вартості абонементу, враховували годинні тарифи, які просто перемножили на середню кількість годин простою на паркінгу (9 годин та 21 робочий день відповідно). У результаті таких підрахунків виходить, що водій може економити в місяць приблизно 100 гривень. Порівнюючи із вартістю абонемента – це не дуже вигідно.

Очевидно, щоб хоч якось зацікавити водіїв у покупці абонементів, у «Львівавтодорі» пропонують до кожного придбаного абонементу подарувати місячний проїзний на електротранспорт, вартістю 150 грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі