Нові ДБН: тепер для перепланування квартири не потрібен дозвіл

Кабмін вчора прийняв відповідну постанову, розширивши перелік нескладних будівельних робіт, що не потребують дозволів на їх проведення та введення в експлуатацію.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1010753985785707&set=a.126059140921867&type=3&theater

Кабмін вчора прийняв постанову, згідно якій для перепланування квартири не потрібен дозвіл.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив Лев Парцхаладце.

Кабмін вчора прийняв відповідну постанову, розширивши перелік нескладних будівельних робіт, що не потребують дозволів на їх проведення та введення в експлуатацію. Раніше перенесення стін в своїй квартирі потрібно було узаконювати. Для цього потрібно було отримати дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Чекати на його отримання потрібно 3-6 місяців. Тепер такі роботи не потребують цих документів. Але можна робити перепланування квартири в багатоквартирному будинку без отримання відповідного дозволу, якщо, звичайно, немає втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування! 

Крім того, наприклад, можна робити перепланування або переоснащення, без втручання в огороджувальні та несучі конструкції, торговельних залів ТРЦ, офісних приміщень бізнес-центрів, та інших об’єктів, що за класом наслідків належать до СС2 та СС3.
Так, згідно з постановою, у перелік увійшли роботи з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, а також нежилого будинку або споруди та приміщень в них, виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та інженерні системи загального користування, що відноситься до об’єктів за класами наслідків СС1 (незначні наслідки), СС2 (середні) та СС3 (значні).

категорії
Суспільство

Публікації по темі