Новий сервіс дозволить знайти в інтернеті кожного

Дослідники безпеки з компанії Trustwave випустили безкоштовний інструмент Social Mapper, який дозволяє розпізнавати обличчя людей на восьми платформах

9 серпня дослідники безпеки з компанії Trustwave випустили безкоштовний інструмент Social Mapper, який дозволяє розпізнавати обличчя людей на восьми платформах, включаючи Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Google+, ВКонтакте, Weibo і Douban.

Додаток в своїй роботі використовує список цілей (що складається з імені і фотографії) на основі введених даних. Після того, як цілі будуть оброблені, Social Mapper автоматично знаходить людей в соціальних мережах. Після закінчення пошуку інструмент створює звіти, наприклад електронні таблиці з посиланнями на сторінки профілів з цільового списку, або більш візуалізований звіт HTML, який також включає фотографії.

Програма має ряд переваг, порівняно з ручним пошуком. По-перше, він не вимагає доступу до API соціальної мережі. По-друге, пошук здійснюється для багатьох користувачів одночасно.

Творці інструменту застерігають, що їх розробка може бути використана в тому числі зловмисниками, тому не варто розміщувати про себе конфіденційну інформацію,  щоб не стати легкою мішенню для злодіїв.

категорії
Суспільство

Публікації по темі