Новий житловий комплекс від LEV DEVELOPMENT 

ЖК HYGGE 148 – це будинок, в якому втілений стиль життя північних країн.

Компанія Lev Development представила новий проект – сучасний житловий комплекс HYGGE 148 (Хюґе 148), в якому подбали про якість на кожному рівні: від зовнішнього вигляду до інтер’єру окремих просторів спільного користування.

ЖК HYGGE 148 – це унікальна концепція, в якій втілений стиль життя північних країн Європи комфорт, прорахований до найменшої дрібниці, скандинавські цінності та досконалість, яка реалізована в кожному квадратному метрі.

Комплекс створений для тих, хто втомився від міської метушні, будинків-мурашників і мріє жити в спокої та затишку. Проект розрахований на 6-7 поверхів, а загальну атмосферу доповнюватиме розвинута інфраструктура житлового комплексу.

На цокольному рівні – двохрівневий підземний паркінг, а на першому – громадські та комерційні приміщення. З другого поверху починається житловий рівень.

Щоб забезпечити комфорт майбутніх мешканців та безпеку для малечі, на території житлового комплексу біля житлового комплексу відсутня гостьова паркова – для власників автомобілів передбачений зручний 2-х рівневий паркінг. До того ж, в ЖК HYGGE 148 врахували можливість зарядки електрокарів та передбачена велопарковка.

На території житлового комплексу спеціально облаштують зону для барбекю з майданчиком для приготування різноманітних страв на відкритому грилі. Також забудовники передбачили встановлення вуличних тренажерів для дорослих та дитячого майданчика для малечі.

Однією з особливостей HYGGE 148 – проект належить перу Майстерні Бєляєвих, яка працює вже понад 12 років і реалізувала проекти у Львові, Києві, Рівному, Черкасах, Астані (Казахстан) та багатьох інших містах. Проекти Майстерні Бєляєвих постійно завойовують призові місця на архітектурних конкурсах, зокрема IPA (International Property Awards) у номінації кращий житловий комплекс в Україні та UUA (Ukrainian Urban Awards) – 4 призових місця.

Ціни в ЖК HYGGE 148 коливатимуться в межах від 15 900 до 17 900 грн/м2 на старті. Майбутнім власникам пропонують придбати одно-, дво- та трикімнатні квартири площею від 36 до 150 м2.  Сучасний житловий комплекс розташований по вул.Пасічній, 148. Введення в експлуатацію заплановано на IV квартал 2020 року, а старт продажу квартир стане доступним вже з 18 лютого.

Забронювати квартиру чи отримати додаткову консультацію можна на сайті новобудови  та у відділі продажу Лев Девелопмент: м. Львів, вул. Грушевського, 11, +38 (067) 4000 148

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі