Обслуговування фонтанів Галицького району обійдеться в 800 тисяч гривень

Львівське комунальне підприємство “Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району” обслуговуватиме фонтани району за 800 тисяч гривень. 

Львівське комунальне підприємство “Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району” обслуговуватиме фонтани району за 800 тисяч гривень.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно з тендером, було оголошено про пошук підрядника, що буде надавати Галицькому району послуги у сфері ландшафтної архітектури, а зокрема очищення та ремонт пам’ятників (очікувана вартість становила 400 тисяч гривень) та обслуговування фонтанів на території району (очікувана вартість – 800 тисяч гривень).  На аукціон подалося три учасники ПП Патронат, ФОП Луць О.М та Львівське комунальне підприємство “Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району”.

Щодо лоту по очищення та ремонт пам’ятників, то тут усі пропозиції були відхилені. Що ж стосується послуг з обслуговування фонтанів та системи поливу, то переможцем тут стало комунальне підприємство “Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району”. Однак варто зауважити, що вони взагалі не знизили ціну на дані послуги, тоді як інші учасники запропонували суму на декілька тисяч дешевше.

Додамо, що згідно з технічним завданням, за 800 тисяч гривень комунальне підприємство буде обслуговувати 8 фонтанів. Зокрема, вони мають розконсервувати фонтани з зимового періоду, з травня по вересень здійснювати очищення поверхонь, профілактичний ремонт насосів. І вже в жовтні законсервувати фонтан на зимовий період. Така ж процедура застосовується і до системи поливів в районі.

Зазначимо, що обслуговуватимуть:

  • Фонтан перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької
  • Фонтан на пл. Марійській
  • Фонтани на пл. Ринок (4 шт.)
  • Фонтан «Водолій» на вул.Коперника
  • Фонтан на пл.Маланюка
  • Система поливу на пл.Ринок

Крім цього, Галицька районна адміністрація оголосила новий тендер на пошук підрядника для робіт з очищення та ремонту пам’ятників. Очікувана вартість залишається незмінною – 400 тисяч гривень.  Згідно з технічним завданням, за ці кошту обслуговуватимуть 17 пам’ятників.  Підрядник має забезпечити очищення та промивання поверхонь, полірування та воскування гранітних поверхонь.

Аукціон щодо тендеру відбудеться 14 квітня.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі