Обслуговування освітлення дороги на Львівщині обійдеться у 2,5 мільйона гривень

Очікувана вартість технічного обслуговування та утримання освітлення зазначеної дороги становить 2 млн 510 тисяч гривень.

Служба автомобільних доріг у Львівській області опублікувала тендер на послуги з ремонту, технічного обслуговування та утримання об’єктів штучного освітлення на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Відповідний тендер опублікували на порталі публічних закупівель Prozorro.

Мова йде про автомобільну дорогу загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі, км 10+700 – км 12+100, км 17+050 – км 29+370, М-11 Львів – Шегині, км 24+960 – км 28+609, км 30+020 – км 30+240, Львівської області.

Очікувана вартість технічного обслуговування та утримання зазначеної дороги становить 2 млн 510 тисяч гривень.

У технічному завданні вказано, що під час надання послуг із обслуговування, ремонту та утримання об’єктів існуючого стаціонарного штучного освітлення на автомобільних дорогах загального користування державного значення Львівської області підрядник зобов’язаний забезпечити безперебійну роботу вуличного освітлення, освітлення пішохідних переходів, в тому числі ремонт та заміну всіх необхідних елементів та частин для забезпечення належного надання послуг.

Варто зазначити, що вартість тендерної пропозиції повинна включати оплату за спожиту електроенергію протягом усього періоду надання послуг на об’єктах.

Надавати послуги будуть з дати укладання договору до кінця року. Аукціон щодо тендеру розпочнеться 11 квітня.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі