Об’єднаним територіальним громадам нададуть технічну підтримку

Технікою буде укомплектовано 1100 робочих місць.

Робоча група під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики Ольги Крентовської розглянула перелік із 275 ОТГ, відібраних за пропозиціями 24 обласних державних адміністрацій, яким буде надана технічна підтримка для виконання повноважень у сфері соціального захисту та захисту прав дітей

Про це повідомляє прес-центр Міністерства соціальної політики.

Зазначені ОТГ за місцем поселення представлені в наступних пропорціях: 154 (або 56%) – сільські, 75 (27%) – селищні, 46 (17%) – міські. Технікою буде укомплектовано 1100 робочих місць.

Удосконалення надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту та захисту прав дітей розпочалося з 1 липня 2017 року. На першому етапі 39 пілотних ОТГ було забезпечено комп’ютерним обладнанням, на другому – 234. Необхідною технікою було укомплектовано 1136 робочих місць, що дозволило створити належні умови для прийому громадян, надання доступних послуг за місцем реєстрації заявників, а також запровадити автоматизований обмін даними зі структурними підрозділами соціального захисту населення для надання різних видів державної соціальної підтримки.

Прийняття позитивного рішення означатиме, що в межах трьох траншів 548 ОТГ (або 66% від загальної кількості) отримають підтримку для якісного  виконання функцій та формування нової культури виконання власних і делегованих повноважень у сфері соціального захисту та захисту прав дітей.

Додамо, що оснащення комп’ютерним обладнанням відбувається в межах виконання проекту Світового банку та Міністерство соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» та заходу «Удосконалення адміністрування виплат і послуг».

категорії
Суспільство

Публікації по темі