Оголосили повторний тендер на закінчення будівництва підвідного газопроводу у Сокальському районі

Варто зазначити, що аналогічний тендер був опублікований на порталі 28 листопада цього ж року.

У середу, 26 грудня, опублікували тендер на закінчення будівництва підвідного газопроводу середнього тиску у Сокальському районі.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

Підвідний газопровід середнього тиску побудують від села Острів до сіл Муроване, Себечів, Вербове Сокальського району Львівської області.

Очікувана вартість такого будівництва становить 15 мільйонів гривень, закінчити роботи планують до кінця наступного року. Під час будівництва, Підрядник окрім того, що прокладатиме газопровід, улаштує також надземний перехід через канаву.

Варто зазначити, що аналогічний тендер був опублікований на порталі 28 листопада цього ж року. 14 грудня був оголошений переможець торгів, ним стало Товариство з обмеженною відповідальністю “БУДГАРАНТ ГРУПП”. Та вже 21 грудня процедура закупівлі була скасована. У документації про відміну торгів зазначено, що замовник відмінив тендер у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Голова тендерного комітету Іван Василишин прокоментував причину скасування тендеру тим, що у документації допустили помилку в назві населенного пункту, а саме замість села Вербове у документації зазначили село Вербне. Через це, тендер на 15 мільйонів гривень був скасований та опублікований знову, вже із виправленнями. Аукціон щодо тендеру розпочнеться 14 січня 2019 року.

Додамо, що окрім ТОВ “БУДГАРАНТ ГРУПП” у торгах участь брала ще одна компанія – ТОВ В.Ф.Ф., яка за інформацією YouControl знаходиться в житловому приміщенні та охоплює 23 види діяльності, від будівельно-монтажних робіт до оптової торгівлі різними продуктами.

Нагадаємо, що за 4 роки існування ТзОВ “Будгарант Групп” перемогло у 32 тендерах, починаючи від будівництва водопроводів Львівщини, закінчуючи реконструкцією парку та ремонтом доріг. Загалом, підприємство брало участь у 66 закупівлях. У 32 тендерах підприємство здобуло перемогу на загальну суму 348,3 млн гривень. Останній контракт на 76 млн гривень був укладений з МКП “Яворіввода” на будівництво каналізаційних мереж, каналізаційних насосних станцій та очисних споруд в м. Яворів, Львівської області.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі