Оксана Коляда: Україна у захисті ветеранів має продовжити рухатись своїм напрямком

Оксана Коляда нагадала, що на сьогодні є щонайменше 4000 полеглих і ще більше – поранених бійців.

Заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда, відкриваючи ІІ Міжнародний форум ветеранів та волонтерів «Там, де ми – там Україна», зазначила, що Україна у захисті ветеранів має продовжити рухатись своїм напрямком. Міністерство у справах ветеранів продовжує реалізовувати програми соціального захисту ветеранів.

Про це інформує прес-служба Урядового порталу.

Оксана Коляда нагадала, що на сьогодні є щонайменше 4000 полеглих і ще більше – поранених бійців. Серед основних потреб ветеранів – доступне медичне забезпечення, реабілітація, соціальна адаптація, підтримка ветеранського бізнесу, навчання, а також гідне вшанування полеглих. І саме забезпеченням цих потреб має займатись держава та, власне, реалізовувати Міністерство у справах ветеранів.

«Піклування про ветеранів має тривати не рік, не два, вона має тривати десятиліття. В України свій шлях, яким маємо рухатись, це забезпечення медичною допомогою, реабілітацією, надання зручних сервісів. Ми маємо підтримувати їхнє навчання, бізнес, маємо гідно вшановувати наших героїв, як живих, так і тих, хто віддав життя за нашу Україну», – заявила заступниця Міністра.

Про свою підтримку українським ветеранам заявив також тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

«На сьогодні США спрямовані на надання підтримки Україні. За допомогою Міністерства у справах ветеранів ми зможемо продовжити надавати цю допомогу, підтримувати матеріально певні програми та заходи для українських ветеранів. Ми хочемо, аби вони отримали відповідні послуги, які вони заслуговують», – наголосив Вільям Тейлор.

Співорганізатор Форуму, директор Міжнародного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега зауважив, що цей форум – це майданчик, де ветерани з усієї країни можуть поспілкуватися із першими особами країни, почути один одного та про щось домовитися.

Під час форуму заплановано проведення 4 дискусій на актуальні теми, які напряму стосуються підтримки ветеранів, соціального захисту ветеранів та членів їхніх родин.

категорії
Суспільство

Публікації по темі