Олег Синютка зібрався у відставку

Олег Синютка заявив, що піде з посади, якщо Порошенко програє на виборах

Вчора, 11 квітня, на зустрічі з мешканцями Соснівки, що на Сокальщині, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка заявив, що не працюватиме з іншим президентом, крім Петра Порошенка.

Про це повідомляє видання “Ехо Червонограда”.

«Я працював із цим президентом і мені не личить працювати з іншою людиною, якою б вона не була. Тим більше, що сьогодні складається така ситуація, що ця людина 100% неготова для такої складної посади, як Президент України», — наголосив Олег Синютка.

Варто вказати, що згідно з даними соціологічного опитування, проведеного групою “Рейтинг” після першого після першого туру, Володимир Зеленський — лідер президентського рейтингу і випереджає свого конкурента Петра Порошенка більш ніж удвічі.

Опитування провели 5-10 квітня 2019 року. У ньому взяли участь 3 000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження — не більше 1,8%. За даними цього дослідження, Зеленського підтримують 60,8% тих, хто прийде на вибори. За Порошенка готові проголосувати 24,4%. Не визначились із тим, кого підтримають, близько 14,8% опитаних.

За даними дослідження, 75% опитаних, які планують голосувати за Порошенка, голосують саме за нього, а не проти Зеленського, 22% – скоріше проти Зеленського. 57% готових підтримати Зеленського, голосують саме за нього, а не проти Порошенка, а 41% – скоріше проти чинного президента. На думку 66% опитаних, голосуючи за Зеленського, люди виступають в першу чергу проти наявної ситуації.

категорії
НовиниПолітикаСуспільство

Публікації по темі