Оплатити паркування відтепер можна через мобільний додаток чи QR-код

Оплатити можна буде за допомогою мобільних додатків, смс-повідомлень та QR-кодів.

Сьогодні, 26 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Під час засідання виконком погодив впровадження у порядку експерименту у рамках проекту «Smart Parking» оплати послуг за паркування виключно за допомогою мобільних додатків, смс-повідомлень та QR-кодів.

Варто вказати, що, згідно з даними ЛМР, у листопаді 2018 року на території головного офісу SoftServe на вул. Садовій була встановлена розумна система паркінгу, яка працює на базі машинного навчання. Система значно допомагає водіям зекономити час на пошук вільного місця.

Розроблене рішення складається з мобільного веб-додатку, а також розміщеного на в’їзді до паркінгу LCD дисплея. Використовуючи встановлені на даху камери, система застосовує алгоритми машинного навчання для аналізу отриманих зображень. Після обробки інформація моментально потрапляє до системи та виводиться на екран, вказуючи вільні, зайняті чи зарезервовані паркомісця.

На відміну від існуючих на ринку подібних систем, Smart Parking не вимагає сотень сенсорів та кілометрів кабелю, тож може використовуватись для парковок відкритого типу, що не були відповідним чином обладнані під час їх побудови. Рішення від SoftServe використовує лише кілька зовнішніх камер нижнього цінового діапазону.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі