Оптову ціну на газ для населення знижено на 14%

У березні оптова ціна на природний газ для потреб населення становитиме 3,4 грн за кубометр.

У березні оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становитиме 3,4 грн за кубометр.

Про це йдеться у повідомленні НАК.

Зазначаєтьмя, що це на 14% менше, ніж у лютому 2020 року.

Ціна не враховує ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами.

«В умовах карантину і розгортання економічної кризи, уряд прагне мінімізувати витрати людей на комунальні послуги, які зростуть у зв’язку із збільшенням часу їх перебування вдома. Один з шляхів мінімізації — здешевлення газу для українців. Оптова ціна на природній газ для потреб населення та виробників тепла у березні на 14% менше, ніж минулого місяця. Це дозволяє регіональним збутовим компаніям забезпечити зниження тарифу на 9-13% у порівнянні з лютим», — заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Ціна на газ для населення за лютий становила 3,95 грн/куб., що на 70 коп. менше, ніж у січні. Порівняно з січнем, ціна за лютий нижча на 15%. Це найнижча оптова ціна з квітня 2016 року.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі