Охорона Львівської національної галереї мистецтв імені Возницького обійдеться у понад 8 млн грн

Орієнтовна вартість послуг з охорони галереї становить 8,3 мільйона гривень. 

Орієнтовна вартість послуг з охорони галереї становить 8,3 мільйона гривень.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Розташована Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького на вулиці Стефаника, 3, навпроти бібліотеки імені Стефаника.  Контроль входу-виходу та охорона громадського порядку в музеї коштуватиме орієнтовно в 8 мільйонів 381 тисячу гривень. Надавати послуги мають до кінця 2020 року. Однак аукціон на визначення переможця проведуть лише в середині березня (23 березня).

Згідно з технічним завданням за ці кошти підрядник має надавати послуги охорони на 11 постах, 10 з яких з цілодобовим спостереженням. Адміністрація виконавця має розробити спеціальну інструкцію для робітників та узгодити її з керівництвом галереї. Крім цього підрядник має забезпечити охоронців комплектами спецодягу із відповідними нашивками, індивідуальними посвідченнями, спецзасобами, ліхтарями та іншим спорядженням, що необхідне для якісної охорони об’єкту.

На початку грудня 2019 року вже намагались знайти підрядника для відповідних робіт, однак торги були відмінені. Адже свої пропозиції подала лише одна компанія — ПП “Охоронно-юридична фірма “Аутпост-8”.

Додамо, що минулого року Львівська національна галерея мистецтв витратила на охорону 10 мільйонів 441 тисячу гривень, з яких 6 млн 570 тис. грн заплатила за послуги Управлінню поліції у Львівській області та 3 млн 871 тис. грн – ПП “Охоронно-юридична фірма “Аутпост-3”.

Довідка

Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького – найбільший художній музей України. Загальна кількість експонатів становить понад 62 тисячі.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі