Озеленення Галицького району коштуватиме понад 4 мільйони гривень

У Львові на території Галицького району проведуть озеленення території за 4 мільйони 373 тисячі гривень.

У Львові на території Галицького району проведуть озеленення за 4 мільйони 373 тисячі гривень.

Відповідний тендер опублікували на порталі публічних закупівель Prozorro.

В тендері зазначено про 6 лотів на озеленення території. Зокрема на послуги з озеленення та догляду за деревами на очікувану суму в 1,2 млн гривень, щодо догляду за деревами у важкодоступних місцях на суму в 183 тисяч гривень, щодо покосів газонів – 802 тис. грн, висадки рослин та догляд за ними на території району на суму в понад 1,5 млн гривень. А на послуги з декоративного оздоблення газонів планують витратити майже 400 тисяч гривень, тоді ж їхнє влаштування коштуватиме близько 100 тисяч гривень.

Згідно технічного завдання під час виконання робіт проведуть обрізування з проріджуванням крон дерев та їх омолодження. А також проведуть насадження хвойних та листяних порід дерев.

Окрім цього, підрядник протягом 2019 року має надавати послуги щодо стрижки 66 газонів на території Галицького району. При цьому учасник повинен буде використовувати обладнання та матеріали, які не спричиняють шкоди довкіллю, забезпечити унеможливлення розсипання зібраного сміття, що є наслідком виконання послуг, в процесі його прибирання та перевезення, та не допускати забруднення навколишнього середовища паливно-мастильними матеріалами, які використовуються в процесі експлуатації машин та механізмів при наданні послуг.

Варто зазначити, що послуги з озеленення надаються на вимогу Замовника протягом 3-х днів з дати отримання усного або письмового замовлення. В особливих випадках послуги надаються негайно, незалежно від часу доби та вихідного чи святкового дня тижня.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться після 21 лютого, послуги з озеленення мають надаватись протягом всього року.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі