Палац спорту «Україна» реконструюють

У львівському «Палаці спорту» відбудуться капітальні зміни.

Сьогодні, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати ухвалили електронну петицію «Провести реконструкцію Палацу спорту „Україна“ на вул. Мельника, 18».

38 депутатів проголосували «за».

«На нашу думку, запропонований ТзОВ “Палац спорту Україна” проект, який передбачає спорудження 6 сучасних критих кортів, має здійснюватися виключно за супроводу фахівців Федерації тенісу України аби спортсмени отримали майданчик для тренувань у зимовий період та проведення статусних змагань. Відтак, оновлені криті корти мають відповідати усім міжнародним стандартам», – зазначив автор петиції Олексій Кузьмічов.

Також у тексті петиції зазначено, що спортивний комплекс має бути доступним для дітей та спортсменів з соціально вразливих категорій населення.

У проекті комплексу передбачено поле для міні-футболу, зали спортивних та дитячих секцій (танці, бойові мистецтва та ін.). Також тут працюватимуть класи дошкільного дитячого розвитку. Окрім того, на території спорткомплексу збудують два басейни для дорослих та дітей. У межах реконструкції також планують перебудувати шість тенісних кортів, які розташовані позаду центральної будівлі палацу спорту. Зокрема, на місці, де зараз розташовані тенісні корти, збудують нову частину спорткомплексу, а самі корти перенесуть на дах будівлі.

Зазначимо, що другу петицію «НІ!» – забудові 100-річних грунтових кортів на Мельника, 18!» не ухвалили.

Автором петиції є Руслана Шпіц. У своїй петиції автор вимагала зберегти грунтові корти, що розташовані позаду будівлі спортивного комплексу.

Зазначимо, що під час сесії Ігор Телішевський член фракції «Українське об’єднання патріотів-УКРОП» звернув увагу на те, що електронні петиції розглядаються, але не виконуються.

«Майже кожного дня приходять електронні петиції, майже кожен другий день проходять громадські слухання. Проте, результату немає . Люди збираються, голосують, направляють протоколи слухань до Вас, Андрій Іванович. Ви його підписуєте і на тому все закінчується. Чи можна відрегулювати роботу так, щоб люди отримували елементарну відповідь?»

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі