Парламенту рекомендуватимуть розглянути законопроект про зловживання владою

У комітеті зазначили, що прийняття законопроекту уніфікує українське законодавство із міжнародними стандартами у боротьбі з корупцією.

Комітет з питань правоохоронних органів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону про уточнення ознак злочинів у сфері службової діяльності.

Рішення ухвалили 24 лютого під час засідання комітету.

У комітеті зазначили, прийняття законопроекту уніфікує українське законодавство із міжнародними стандартами у боротьбі з корупцією.

Автори законопроекту пропонують затвердити уточнення про визначення істотної шкоди у статті про зловживання владою та службовим становищем. Відтак, істотною шкодою у статтях кримінального кодексу (364, 364-1, 365, 365-2, 367), вважатимуть таку, що завдає матеріальних збитків в розмірі 100 і більше неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Окрім комітету з питань правоохоронних органів законопроект опрацюють комітети із питань правової та антикорупційної політики, з питань бюджету та інтеграції України з Європейським Союзом.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський ветував закон №1049 про запровадження єдиного рахунку для сплати податків та ЄСВ. Ветовано, в тому числі скандальну поправка про врегулювання торгової націнки на сигарети.

Читайте нас у Telegram

категорії
НовиниПолітикаСуспільство

Публікації по темі