Патрульна поліція почне використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam

Від сьогодні патрульна поліція використовуватиме TruCam, який містить алгоритм шифрування AES.

В Україні від сьогодні, 8 жовтня, патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCamв

Інформацію вчора, 7 жовтня, оприлюднили на сайті Патрульної поліції.

Відтак, патрульна поліція використовуватиме TruCam на ділянках дороги  із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото-відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

Вкакузують, що у місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

«Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення», – зазначено в повідомленні.

Акцентують, що для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

Додають, що служба моніторингу Департаменту патрульної поліції контролюватиме кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

категорії
Суспільство

Публікації по темі