Пенсійний фонд думає над створення системи автоматичного призначення пенсій за віком

Пенсійний фонд обмірковує створення системи автоматичного призначення пенсій за віком та подальший розвиток інших електронних сервісів.

Пенсійний фонд обмірковує створення системи автоматичного призначення пенсій за віком та подальший розвиток інших електронних сервісів.

Про це повідомляється на сторінці Пенсійного фонду у мережі Facebook.

“Покращення ефективності роботи, створення системи автоматичного призначення пенсій за віком, подальший розвиток електронних сервісів – про ці та інші важливі питання сьогодні обговорив Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус під час засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області”, – йдеться в повідомленні.

Також продовжується робота надповноцінним запровадженням системи видачі електронних листків непрацездатності, сервісу «Електронна трудова книжка» та автоматизацією видачі довідок, за якими найчастіше звертаються громадяни.

Нагадаємо, Мінцифри анонсувало нову функцію у мобільному додатку «Дія» – е-пенсії.

Планують:

  • змінити положення Пенсійного Фонду, які містять вимоги щодо особистого подання інформації;
  • скоротити кількість документів, щоб майбутні пенсіонери не витрачали час на їх пошуки, сканування чи копіювання;
  • забезпечити взаємодію держреєстрів, щоб інформація про трудовий стаж, інвалідність та інші важливі дані підтягувалася автоматично.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі