Пенсійний фонд вимагатиме менше документів від українців

Мінеконом розвитку скоротив перелік документів, які подають до пенсійних органів.

Кабмін ухвалив рішення щодо зниження адміністративного навантаження на громадян. Відтепер кількість документів, що вимагають пенсійні органи, стане меншою.

Про це повідомляє прес-служба Мінеконмрозвитку.

Скорочення документації має спростити призначення, перерахунок та виплату пенсій, а також встановлення надбавок та доплат.

Відтепер Пенсійний фонд співпрацюватиме з місцевою владою, яка підтверджуватиме інформацію про заявника.

Постанова Уряду передбачає, що пенсійні органи використовуватимуть данні з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, Централізованого банку даних з проблем інвалідності, Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, реєстрів даних про дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці та реєстрів територіальних громад.

Зазначимо, раніше громадяни були змушені подавати документи, що містять однакову інформацію і вже є в різних державних реєстрах, однак витрачали час для збору всіх паперів.

Нагадаємо, нещодавно Прем’єр-Міністр України, Володимир Гройсман, заявив, що громадяни, яким підвищили пенсії, мають таке ж право на субсидії, як і раніше.

категорії
Суспільство

Публікації по темі