Перевезення чиновників виконкому коштуватиме понад 3 млн гривень

Перевезення чиновників виконкому коштуватиме понад 3 млн гривень

Виконавчий комітет Львівської міської ради оголосив тендер на транспортні послуги.

Очікувана вартість послуг становить 3,6 млн гривень. Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro, повідомляє КордонЗахід.

Відповідно до тендерної документації, виконавчий комітет замовить перевезення чотирьма легковими автомобілями, пасажирським мікроавтобусом, та автобусом.

При цьому, залучені до виконання умов договору авотомобілі повинні відповідати ряду вимог. Зокрема, два легкових автомобілі повинні бути не старше 2018 року з об’ємом двигуна від 1,6 л та 1,8 л. Один легковий автомобіль повинен бути не старше 2006 року та об’ємом двигуна від 1,9 л., та ще один не старше 2005 року з об’ємом двигуна від 1,8 літра.

Пасажирський мікроавтобус повинен бути не старше 2006 року з об’ємом двигуна від 1,8 л., та автобус вік випуску котрого не раніше 2019 року.

Зазначимо, у минулому році виконавчий комітет ЛМР замовив послуги таксі за 2,6 млн грн. Відповідно до проведеного тендеру у 2020 році, чиновники замовили 11 автомобілів, 8 з котрих  не раніше 2018 року випуску. Окрім легкових автомобілів, виконавчий комітет також замовив мікроавтобуси.

категорії
Суспільство

Публікації по темі