Перший день роботи приладу TruCam показав менталітет українців

Камери TruCam за один день роботи зафіксували більш ніж 200 порушень.
Джерело: uzhgorod.net.ua

За перший день офіційної роботи приладів TruCam на магістралях країни патрульна поліція зафіксувала 231 випадок порушення швидкісного режиму.

Про це повідомив перший заступник начальника Патрульної поліції Олексій Білошицький на своїй сторінці у Facebook.

«Ми можемо анонсувати застосування TruCam заздалегідь. Можемо неодноразово писати про правила їх застосування. Збирати журналістів (принаймні тих, кому це цікаво) і розповідати про початок контролю швидкості. Можемо навіть намалювати на карті місця, де проводиться контроль швидкості, та цілий тиждень попереджати водіїв на дорозі. Але наступає першій день повноцінного застосування TruCam і ось вона – вперта статистика. За денну зміну 16 жовтня складено 231 адміністративний матеріал за порушення швидкісного режиму», – написав у Facebook Олексій Білошицький.

Він зазначив, що головною задачею є попередження можливих правопорушень і зниження кількості постраждалих у місцях, де ДТП відбуваються найчастіше, а не притягнення до відповідальності. Саме тому прилади використовуються у максимально відкритий спосіб.

Нагадаємо, що від вчора патрульна поліція отримала дозвіл виписувати адміністративні протоколи та стягувати штраф за перевищення швідкісного режиму.

категорії
Всі новиниСуспільство

Публікації по темі