Петро Порошенко підписав укази про призначення суддів

Сьогодні, 19 грудня, Президент України Петро Порошенко підписав укази про призначення суддів.

Сьогодні, 19 грудня, Президент України Петро Порошенко підписав укази про призначення суддів.

Цю інформацію оприлюднили на офіційному веб-сайті Глави держави. Укази Президента України від 19 грудня 2018 року №429/2018 та 430/2018 “Про призначення суддів”.

Відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV “Перехідні положення” Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про судоустрій і статус суддів”  було призначенно суддів на посади у місцевих загальних судах.

Зокрема, у Львові на посаду судді Личаківського районного суду призначено Грицка Романа Романовича, а на посаду судді Сихівського районного суду – Дулебка Назарія Ігоровича.

Також відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV “Перехідні положення” Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу другого пункту 3 і пункту 40 розділу ХІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про судоустрій і статус суддів” було призначено на посади у місцевих господарських судах.

На посаду суддів господарського суду Львівської області було призначено Король Мар’яну Романівну та Петрашка Мирослава Михайловича.

З повним переліком призначених суддів на посади по всій Україні можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Глави держави.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі